اسفند ۱۲ ۱۳۹۳ 0دیدگاه

قبل از آشنایی با مهندس چه باید بکنید؟

به نظر می رسد که من به عنوان یکی از متخصصان و مهندسین (مهندسان) احاطه کرده ام. آمار سایت من موافقم که این محتوا – که ممکن است عجیب باشد – ترافیک قابل توجهی را جذب می کند. بنابراین در اینجا این است: چرا یک مهندس بخش دوم را ندهید.

همانطور که من از تحسین متنفرم و موافقم که مهندسان بسیاری وجود دارند که قالب را نمی سازند، من الگوهای خاصی را انتخاب کردم که باید قبل از اینکه خود را درگیر با یک مهندس در نظر بگیرم باید در نظر گرفت.
شما بیشتر از زمان خود را دریافت خواهید کرد – پس از آن آن را دریافت کنید

آیا دوست پسر مهندس شما یک دانش آموز، یک مهندس ارشد یا فارغ التحصیل یا کارشناسی ارشد است، حجم کار ما تمایل به مرز با مسخره است. او با همکلاسی های خود و همکاران بیشتری از شما صرف خواهد کرد. یکی از مهندسان که با من کار کرده بودم و زمان زیادی را با هم در محل کار صرف کردم که می دانستم برنامه هفتگی همسرش را چند بار بارها و بارها یادآور شده بود که او در همان روز باید به خانه برمی گردد که همسرش باشگاه کتاب بود. یکی دیگر از مهندسین فارغ التحصیل به تازگی ازدواج کرده و همسر جوان خود را به شهر کوچک معدنکاری که در آن زندگی می کرد به ارمغان آورد. او متوجه شد که برای یک خانه جدید بسیار سخت است و همواره ناامید شده است که شوهر جدیدش همواره در کارخانه دیر به شب

هرچند که مطمئن باشید – هنگامی که دوست پسر مهندس می گوید که او در کار است، او واقعا در محل کار است! و او مشغول ساخت یک تن از پول است که شما از هزینه لذت ببرید. قربانیان
او هرگز نتواند زندگی یک شخص را بپذیرد – پس از آن به آن برسید

مهندسان موجودات حساس زیر آن بیرونی سخت هستند. آنها بدون داشتن ساده و هوشمندانه بدون درهم و برهمی واقعی هستند. چیزی که آنها هرگز نخواهد بود، پروانه اجتماعی است که می خواهید آنها باشید. اگر آنها چیزی شبیه سابق من باشند، در شرایط اجتماعی محروم خواهند شد و حتی خجالت خواهند کشید. آنها در سراسر خانواده و دوستان آشنا راحت تر احساس می کنند و گاهی اوقات هم حتی اگر مجبور به گفتگو با کسی جدید باشند، حتی بسته می شوند. اگر یک شریک خنک، محبوب و خروجی آن چیزی است که شما آنرا طلب می کنید، تاریخ یک مردی که تجارت را مطالعه می کند.

هر چقدر برای من کار کرده است، قبل از معرفی آنها به افراد، مقدار زیادی از الکل را به آنها اضافه کنید. آنها تمایل دارند تا زمانی که به آرامی نازک می شوند، به خوبی بروند.
مهندسین نسترن هستند – و شما می توانید از مزایای خاص خود را نپردازید – اما می توانید از آن استفاده کنید

خانه مهندس محل امن او است و آنها زمان زیادی را صرف ساختن آن برای نیازهای خود درست و راحت می کنند. من هیچ وقت ندیده ام که مردان راست را بسیار مراقبت و افتخار در خانه های خود داشته باشند. من ممکن است اضافه کنم که همه آنها نسترنهای خاصی نیستند! اولین دوست پسر مهندس من مثبت بود! موارد تصادفی که او در طول سالها انباشته شده بود، در همه جا ذخیره شده بود – از جمله یک مجموعه عظیم از نیمکتها که اغلب اتاق خود را در بر گرفت و هیچ هدف آشکاری نداشت. با این وجود، مهندسان من می دانند که مشترک هستند این است که از هر کسی که تلاش می کند خانه های خود را تغییر دهد، دشمن است. اولین دوست پسر مهندس من اجازه نداد (هرج و مرج شسته و رفته) هر چیزی را بیرون بیاورم و دوم – که من به نوعی متقاعد شدم که اجازه دهم تا اتاق خوابم را عوض کنم – تا آن روز که ما شکست خوردیم، آن را در برابر من نگه داشت. او اتفاق افتاده است که حتی بزرگتر و شاداب تر از من بود و فکر کردم من آشفته بودم. (طعنه)

دوست پسر مهندس شما باید به طور کامل به شما اعتماد کند و مطمئن باشید که قبل از اینکه بتوانید خانه های خود را تغییر دهید، آنها و طعم آنها را می شناسید. با خانم ها مراقبت کنید – هشدار داده اید.
آنها لباس عروس بیزر – پس از آن بر روی آن

شما متوجه خواهید شد که دوست پسر مهندس شما کد خاصی دارد که اکثر روزها آن را حفظ می کند. این ممکن است تی شرت استاندارد و شلوار جین / شورت به عنوان یک دانش آموز است، که ممکن است پس از فارغ التحصیلی شدن به یک پیراهن گلف و شلوار جین / شلوار تبدیل شود. به طور خلاصه، مهندسین در لباس های گاه به گاه راحت تر می شوند و ممکن است مجبور شوید حتی با ترکیب های جوراب و صندل های جالب و خنده دار که موجب بروز بیشتر زنان می شود (با وجود جمع آوری کفش های عظیم خود – نگران نباشید این کار را بکنید) . متاسفانه، لباس برای مهندسین به عنوان اولویت اولویت نیست، زیرا موجودات عملی هستند که دلیلی عملی برای لباس بهتر از آنچه انجام می دهند را نمی بینند.

وقتی مهندسان به یک عملکرد رسمی می رسند، متوجه می شوند که باید لباس هایشان را با توجه به انتظارات اجتماعی مطابقت دهند. اگر چه این یک شروع بسیار خوب است، اما اعدام آنها اغلب این علامت را کاملا از دست می دهد. خانم ها باید هشدار داده شود، شما باید آنها را در این زمینه هدایت کنید. تحت هیچ شرایطی، اجازه دهید آنها لباس خود را بپوشانند. نظارت و هدایت این فرآیند تا آنجا که می توانید انجام دهید. آنها به احتمال زیاد از راهنمایی در این زمینه قدردانی خواهند کرد. مبانی نظیر لباس پوشیدن برای قد و شکل بدن و یا انتخاب روابط مناسب و شیک (از این دهه) – چیزهایی که شما را به عهده گرفته است – باید تحت نظارت باشد. شما نمیخواهید در مسابقات لباس پوشیدن لباسهای شیک و مدرن، همراه با دوست پسر مهندس خود که کت و شلوار براق و شیک پوش داشته باشد (که بدتر از آن، او در حال شنا است) در نهایت قرار میگیرد.

بله، بله این واقعا حاد است

یک پاسخ یا نظر بنویسید