اسفند ۰۸ ۱۳۹۳ 0دیدگاه

مهندسی مشاوره متفاوت است

از زمانی که من پست کرده ام، آن زمان بوده است – خوانندگان متوجه خواهند شد که آرامش من در پست ها با حرکت من به یوهانسبورگ و شروع کار جدید در مشاوره مهندسی هماهنگ شده است.
2.5 ماه گذشته در شرکت جدید من یک گردباد هیجان بوده است. قرار گرفتن در دو پروژه در میان اجرا، چالش برانگیز تر از آنچه پیش بینی می شد، بود. همچنین یادگیری یک راهکار جدید شرکت برای کار کردن و احساس داشتن نحوه یافتن و استفاده از منابع موجود همیشه طول می کشد.
کفش های حرفه ای برای پوشیدن کفش های پاشنه بلند
شرکت جدید من بسیار متفاوت از گذشته من است: در حال حاضر در شهر زندگی می کنم و 5 دقیقه برای کار به آنجا می روم، در مقابل رانندگی 65 کیلوگرم هر روز به سایت پروژه من. من در یک دفتر بزرگ و با برنامه ریزی شده با دیوارهای سفید با رنگ پانل های رنگی کار می کنم. همکاران در توپ های خود از پیلاتس استفاده می کنند و ساعت ها انعطاف پذیری می کنند تا ضربات ترافیکی را از بین ببرند. من کلاه صورتی خود را برای سفید سفید جایگزین کرده ام (همچنان سعی می کنم یک صورتی را به عقب برگردانم) و چکمه های ایمنی را برای دامن های مداد و پاشنه های ظریف عوض کرده ام.

جالب ترین و همه چیز در مورد کار من این است که اکنون من یک مشتری دارم. 3 ماه پیش زمانی که مشتری بودم نبود! نشستن در طرف دیگر میز بسیار جالب است. برای یک نفر، من نمی توانم برادر مطلق که من دیگر. من واقعا از کاربر نهایی لذت می بردم. کار برای چند ملیتی بزرگ به شما می دهد که احساس می کنید که هر چیزی ممکن است. همه چیز فقط بزرگ است – به خصوص در پروژه های سرمایه و تامین کنندگان و مشاوران که برای شما کار می کنند، ارزش یک مشتری را می دانند. به عنوان یک مشاور که دو پروژه را برای چندین کشور بزرگ اجرا می کند، متوجه شدم که گاهی اوقات می تواند در پایان پذیرش آن بسیار دشوار باشد.

با این حال، به من اجازه داد تا در مناطقی که پیش از این هیچ فرصتی برای آنها نداشتم پیشرفت کنم. من در حال حاضر بسیار دیپلماتیک در مورد آنچه من می گویم و مراقب باشید در مورد چگونگی آن را می گویم. من در مورد آنچه که انجام می دهم آگاه هستم و کیفیت و جزئیات کار من همیشه مهم تر است. من نمی تونم بگم که من از آن لذت نمی برم، در واقع، من آن را دوست دارم! یک محیط حرفه ای است که من در آن رشد می کنم.
طرف دیگر سکه این است که در حال حاضر من حتی با افراد بیشتری از قبل کار می کنم. فعالیت های هماهنگ بین طراحان، مهندسین و مدیران پروژه در مورد برقراری ارتباط و ارتباط است. هرچند که نیاز به انرژی زیادی دارد، و گاهی اوقات درگیری های زیادی وجود دارد – اما من یک بار در یک زمان از یک نوع درگیری لذت بردم؛؛)؛ فقط چیزها را تکان دهید، می دانید؟

در کل، هر کس متفاوت است و برای محیط های مختلف مناسب است. تولید و استخراج معادن تجربه خوبی بود و چیزی که کار من را آغاز کرده است. من قطعا توصیه می کنم که تمام مهندسان این مرحله را در مراحل ابتدایی خود به دست آورند. با این حال، مشاوره بسیار هیجان انگیز است و شما در معرض گسترده تر به صنعت به عنوان یک کل. برخی افراد شروع به مشاوره می کنند و هرگز ترک نمی کنند. ممکن است تنش زا باشد، اما اگر شما یک فرد بسیار رانده شده ای هستید که حرفه ای و دقیق را ارزیابی می کند، من آن را به شما توصیه می کنم!

یک پاسخ یا نظر بنویسید